طراحی سایت با آژانس دیجیتال مارکتینگ دیاگو وب

دیاگو وب بهترین شرکت طراحی سایت وردپرسی...

 

طراحی سایت شرکتی

طراحی انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس...

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس...

طراحی سایت خبری

طراحی انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس...

طراحی سایت آموزشی

طراحی انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس...

دیاگو وب

نما راپل

NAMARAPPEL.COM

اس تی ان واش

STNWASH.COM

نساجی آیری

NASAJAAYRI.IR

طراحی سایت

طراحی سایت، خدمتی که امروزه هر کسب و کار به آن نیاز دارد و می توان گفت که بدون وبسایت، کسب و کار شما هویتی ندارد. وبسایت به عنوان پلتفرمی که می تواند مشتریان شما را متمرکز کند، بسیار حائز اهمیت است و کار و کسب های تازه کار نیز نیازمند استفاده از این پلتفرم هستند تا بتوانند از آغاز کار خود را به صورت حرفه ای انجام دهند. اشخاص زیادی وجود دارند که به فکر استفاده از پلتفرم های ارتباطی با مشتری خود هستند تا بتوانند خدمات و محصولات خود را به صورت دقیق و زیبا به مشتری خود ارائه دهند و با رعایت قوانین دیجیتال مارکتینگ، مشتریان زیادی را به شرکت و برند خود جذب کنند.

اینکار نیازمند تخصص بسیاری می باشد و هر فرد باید بخشی از کار را به دست بگیرید و پس از اینکه فرآیند طراحی سایت وردپرس، طراحی سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت شرکتی شما به پایان رسید، در اصل کار شما شروع شده است. شما باید موارد بسیاری را در نظر داشته باشید تا بتوانید وبسایت خود را به صورت کامل و دقیق بالا بیاورید و طراحی سایت مناسبی داشته باشید. تیم دیاگو وب با اطلاع از اهمیت وب سایت طراحی سایت، به ارائه بهترین خدمات در این حوزه می پردازد تا دیگر صاحبان کسب و کار های مختلف، نگرانی بخصوصی در رابطه با سایت خود نداشته باشند و بتوانند این کار را به کاردان بسپارند.

پس از اینکه وبسایت شما به صورت کامل طراحی شود، باید به پیاده سازی و معرفی خدمات و محصولات خود بپردازید که توسط متخصصین تیم دیاگو وب به صورت کامل و دقیق انجام می شود. حال اگر به دنبال دریافت اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با طراحی سایت، انواع طراحی سایت، وظایف طراح سایت و البته اصول طراحی سایت هستید بهتر است که در این مطلب با ما همراه باشید تا به صورت مختصر و مفید به ذکر مهمترین اطلاعات در زمینه طراحی سایت بپردازیم.

طراحی سایت چیست؟

به حتم برای شما نیز این سوال پیش آمده است که طراحی سایت چیست و در اصل در فرآیند طراحی سایت چه کاری انجام می شود و چه پروسه ای اتفاق می افتد. طراحی سایت از واژه لاتین Web Design گرفته شده است و به صورت کلی به معنای این است که شما یک پایگاه اینترنتی را برای ارائه محصول و یا خدمات طراحی کنید. طراحی وب سایت دارای پروسه و روند پیچیده ای می باشد که از مهمترین مراحل آن می توان به کد نویسی back-end و front-end، استفاده از سیستم های مدیریت محتوایی، تولید محتوای مناسب و رعایت اصول سئو در ساختار وب سایت اشاره داشت.

زمانی که مشتری تصمیم می گیرد تا برای کسب و کار خود وبسایتی طراحی کند و برای این کار به تیم مجرب ما یعنی تیم دیاگو وب مراجعه می کند، ما نیز پروسه و روند مد نظر خود را پیاده سازی می کنیم. در آغاز فرد باید به این مورد توجه داشته باشد که نیازمند استفاده از چه نوع وب سایت است و پس از اینکه از طراحی سایت وردپرسی، طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی وبسایت مد نظر خود را انتخاب کرد، مرحله بعدی طراحی آغاز می شود.

در این مرحله متخصصین تیم ما با بررسی محصول و یا خدمات مشتری و همچنین برگزاری جلسات مختلف برای تعیین نیاز مشتری به پیاده سازی طرحی کلی می پردازد تا بتواند همه نیازهای مشتری و همچنین خدمات مورد نیاز را لیست کنند. همانطور که اشاره داشتیم طراحی وب سایت پروسه پیچیده ای می باشد و لذا اگر شما به فکر پیاده سازی آن به نحوه درست هستید باید این کار را به کاردان بسپارید. متخصصین ما کار را از پایه شروع می کنند و اصول سئو، تولید محتوا و طراحی سایت را از آغاز در نظر میگیرند تا کوچکترین چیز ها نظیر اصول نگارشی تا مباحث بزرگی نظیر سئوی داخلی به درستی انجام شود.

وظایف طراح سایت کدامند؟

در روند توسعه یک وبسایت افراد مختلفی به فعالیت میپردازند، از گرافیست ها گرفته تا طراح رابط کاربری، برنامه نویسان و تولید کننده های محتوا تا دیجیتال مارکتر ها و سئوکاران حرفه ای در این روند مشغول هستند. فعالیت متخصصین گفته شده به این دلیل اتفاق می افتد که بتوانند همه چیز را به تخصصی ترین حالت ممکن انجام دهند تا کاربران آینده که به سمت وبسایت مشتری ترغیب خواهند شد، بتوانند در نگاه اول جذب ظاهر و جذابیت آن شوند و زمانی که در حوزه ای مربوط به این وب سایت گوگل می کنند، محصولات و خدمات شما و مطالب بلاگ سایت شما در صفحه اول گوگل قرار داشته باشد.

قابل توجه است که یک طراحی سایت، دارای وظایف مختلفی است و به صورت کلی نمی توان آن ها را مشخص کرد چرا که ممکن است در روند های مختلفی از این متخصص استفاده شود و یا در پروسه های طراحی سایت با کدنویسی نیاز به طراحی سایت بسیار زیاد است اما در مواقعی که مشتری از یک پلتفرم cms نظیر وردپرس استفاده می کند، نیاز به طراح وب سایت فقط در مراحل اولیه حس می شود و کد نویس نیز نقش بخصوصی در این روند نخواهد داشت. به صورت کلی می توان گفت که وظایف طراح وب سایت، بر اساس نیاز مشتری متغیر خواهد بود و شما آن شخصی هستید که وظایف یک طراح را مشخص خواهید کرد.

انواع سایت های قابل طراحی

امروزه وبسایت ها به دو دسته اصلی دسته بندی می شوند. البته قابل توجه است که دیگر کمتر کسی برای کسب و کار اصلی خود از وبسایت های ایستا یا استاتیک استفاده می کند و می توان گفت که تقریبا همه وبسایت های فعال در حوزه کسب و کار و ارائه خدمات داینامیک می باشند.

طراحی سایت استاتیک

در وب سایت استاتیک، یک صفحه بخصوص وجود دارد که مشتری قابلیت تغییر آن را نخواهد داشت چرا که برای اینکار شما نیازمند داشتن علم برنامه نویسی هستید. به همین علت تمامی موارد به دست یک برنامه نویس انجام خواهد شد و برای هر صفحه وب سایت روی سرور یک فایل متمایز ذخیره می‌شود. قابل توجه است که با گذر زمان و سال ها دیگر از این نوع طراحی استفاده به عمل نمی آید.

طراحی سایت داینامیک

همانطور که از نام این نوع وبسایت نیز مشخص است، شما برای ایجاد آن دارای روش های مختلفی هستند که معمول ترین آن ها را می توان طراحی cms اختصاصی یا استفاده از سایت ساز هایی نظیر وردپرس دانست. شما در این روش دارای قابلیت های کاملی هستید و می توانید هر تغییر دلخواهی را در ساختار وب سایت ایجاد کنید.

اصول طراحی سایت

طراحی سایت دارای اصول بخصوصی است که تیم دیاگو وب نیز با اطلاع از این موارد به طراحی وب سایت مشتریان خود می پردازد تا بتواند با رعایت تمامی اصول کاری، وبسایتی بی نقص و فوق العاده را طراحی کند. در این بخش از مطلب با ما همراه باشید تا به ذکر اصول طراحی وبسایت بپردازید.

  • تعادل در رنگ بندی، اشکال و ظاهر کلی وبسایت.
  • کنتراست رنگ ها و تصاویر از لحاظ گرافیکی.
  • تاکید بر روی موارد مهم.
  • ایجاد حرکت و انیمیشن های جذاب.
  • ریتم مناسب برای محتوا و چینش و رعایت سلسله مراتب برای یکپارچه بودن.
چرا باید سایت داشته باشیم؟

چرا کسب و کار ما به یک وبسایت نیاز دارد؟ سوالی که ذهن صاحبان کسب و کار را درگیر کرده است و بعضی از افراد به این مورد اعتقاد دارند که استفاده از یک وبسایت در اوایل راه اندازی یک کسب و کار کار اشتباهی است. این طرز فکر از بعضی جهات درست است، اما به علت اینکه وبسایت دارای مزایای بسیاری می باشد شما باید به هر نحوی که شده مشتریان خود را به سمت استفاده از این پلتفرم سوق دهید.

چرا که وبسایت می تواند برای شما درآمد بیشتری داشته باشد و در گذر زمان نیز ممکن نیز مشکلی برای آن پیش بیاید و به مانند پیام رسان های دیگر در معرض فیلترینگ و یا محدود شدن پهنای باند باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به ذکر مهمترین دلیل و مزیت های استفاده از وبسایت بپردازیم و به شما بگوییم که چرا طراحی وب سایت مهم است.

  • یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از وبسایت، درآمد و هزینه ها می باشد. برای مثال زمانی که شما نیازمند استفاده از تبلیغات هستید می توانید با مشورت یک دیجیتال مارکتر حرفه ای به پیاده سازی کمپینی بهینه با استفاده از روش های مارکتینگ نظیر بازاریابی چریکی بپردازید تا بیشترین بازدهی را از کار خود دریافت کنید. قابل توجه است که تبلیغات در وبسایت دارای نرخ بسیار بهینه تری به نسبت تبلیغات تلویزیونی و یا بنر های فیزیکی می باشد. همچنین باید گفت که شما می توانید از انجام تبلیغات در وبسایت خود نیز درآمد بسیاری را کسب کنید.
  • مورد دوم در رابطه با پشتیبانی می باشد. در بعضی از شرایط شما به این مورد نیاز دارید که مشتری بتواند در هر لحظه از روز و هفته به سفارش محصول مورد نظر خود بپردازید اما نمی توانید فردی را به این جایگاه منصوب کنید تا هر روز صبح تا شب بیدار بماند تا جواب مشتریان را بدهد. با طراحی یک وبسایت مستقل و مجهز به تنظیمات خودکار می تواند این کار را به صورت اتوماتیک انجام دهید و مشتری پس از اینکه نظر خود را قطعی کرد می تواند به سادگی محصول خود را سفارش دهد.
  • شما می توانید با استفاده از قدرت سئو و گوگل و البته استفاده از مطالب مناسب و تولید محتوای باکیفیت، مشتریان خاص و هدف خود را جذب کنید. مشتریانی که بعد از اینکه به وبسایت شما اعتماد کردند، به راحتی به خرید محصول خواهند پرداخت.
  • در آخر نیز شما می توانید از روش های دیگر مارکتینگ نظیر ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ و حتی واتساپ مارکتینگ استفاده کنید.